Aerosolni dozatorje uređaj koji može poboljšati kvalitetu zraka u životnim i radnim prostorima, automatski pročistiti zrak i dodati miris. Može ukloniti razne mirise u zraku, sterilizirati i stalno održavati miris unutarnjeg zraka, što je bezopasno za ljudsko tijelo. Začini se ekstrahiraju iz prirodnih biljaka. Prirodni mirisi imaju osvježavajući učinak. Koristi se za prskanje aerosola kako bi se pojačao ugodan miris za WC, hotel, ured, sobu za sastanke, kupaonicu itd.
| Broj artikla: | ADS01 |
| Veličina proizvoda: | 212x90x90 mm |
| Boja: | Bijela |
| Materijal: | PP |
| Težina proizvoda: | 185 g |
| Vremenski interval: | 5/15/30 minuta (podesivo) |
| Napajanje: | 2 x AA baterije (nisu uključene) |
| Doziranje: | 0,1 ml |
| Montaža: | Zidni, Stolni |
| Kompatibilni kapacitet aerosola: | 300 ml |
| Kompatibilna veličina aerosola (V x Promjer): | Otprilike 14 x 6,5 cm |
| Primjena: | kućna kupaonica, javni WC, hotel, restoran i još mnogo toga |
| Paket uključen:: | 1 x AutomatskiAerosolni dozator(baterija i aerosol nisu uključeni) |
| Potvrda: | CE, ROHS, FCC |
| Pakiranje: | 24 kom/karton, sigurno pakiranje |
| Veličina kartona: | 50x38x22 cm |
| SZ/GZ: | 4,39/4,98 kg |
TvrtkaQC proces dozatora sapuna
1. Pregled sirovina i rezervnih dijelova, 100% prolaz
2. Inspekcija proizvodnog procesa, 100% prolaz
3. Test gotovih proizvoda, kao što su napajanje, kalibracija i mjerenje temperature, funkcija pumpe itd., 100% prolaz
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd je iskusni proizvođač sa sjedištem u Shenzhenu u Kini, s naprednim proizvodnim strojevima, iskusnim timom za istraživanje i razvoj, tvornicom koja pokriva više od 3000 ㎡, uglavnom proizvodimo različite dozatore dezinficijensa za ruke.
Naši dozatori sapuna imaju različite primjene, kao što su hoteli, domovi, uredi, škole, trgovački centri itd., sa ili bez mjerenja temperature, mogu se postaviti na stol, zid ili tronožac, te imaju mnoge patente i certifikate poput CE, RoHs, FCC.
Ne samo da nudimo proizvode, već i isporučujemo kratkoročne, kompletne i individualne dizajne prema zahtjevima kupaca. Imamo profesionalni tim za kontrolu kvalitete i osiguravamo da su svi proizvodi pregledani na temelju AQL kriterija prije isporuke.
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.