Siweiyi automatski dozator mirisa za zrak je standardne veličine, na baterije, koji automatski ispušta aerosolne sprejeve u programiranim intervalima. Najučinkovitije radi kada se montira na zid najmanje dva metra iznad poda.
| Broj artikla: | ADS05 |
| Veličina proizvoda: | 212x90x90 mm |
| Boja: | Bijela |
| Materijal: | PP |
| Težina proizvoda: | 185 g |
| Vremenski interval: | 5 / 15 / 30 minuta (podesivo) |
| Napajanje: | 2 x AA baterije (nisu uključene) |
| Doziranje: | 0,1 ml |
| Montaža: | Zidni, Stolni |
| Kompatibilni kapacitet aerosola: | 300 ml |
| Kompatibilna veličina aerosola (V x Promjer): | Otprilike 14 x 6,5 cm |
| Primjena: | kućna kupaonica, javni WC, hotel, restoran i još mnogo toga |
| Paket uključen:: | 1 x Automatski dozator aerosola (baterija i aerosol nisu uključeni) |
| Potvrda: | CE, ROHS |
| Pakiranje: | 24 kom/karton |
| Veličina kartona: | 50X38X22 cm |
| SZ/GZ: | 4,39/4,98 kg |
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.