Video
Značajke:
Automatski senzorski rad: beskontaktni dozator sapuna za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola te automatsko doziranje spreja, što omogućuje brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju, postižući optimalnu higijenu ruku.
Zidni stil: zidni dozator dezinficijensa dobro funkcionira u održavanju površine radne površine čistom.
Na baterije i punjiv: ovaj dozator alkoholnog sapuna napaja se baterijama, a može se napajati i adapterom. (Nije opremljen adapterom za punjenje i baterijama)
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete učinkovito izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta poput ureda, hotela, bolnica, medicinskih ustanova, škola itd. Istovremeno mjeri temperaturu ruku i čela.









| Tehnološki parametri | |
| Baterija | 4 x AA baterije, 2 x 18650 baterije ili USB |
| Materijali | vrhunski ABS+HDPE, nije recikliran |
| Boja | bijela, druge boje se mogu prilagoditi |
| Dimenzija | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Kapacitet | 1200 ml |
| Točnost | ±0,2 °C |
| Temperatura okoline | 10-40°C (najbolje 15°C-35°C) |
| Mjerni raspon | 0-50°C |
| Vrsta alarma | trepćuće+pipkanje „DIDIDI“ |
| Vrste mlaznica | Opcionalno (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Plasman | Zidni, stolni, tronožni stalak |
Paket uključuje:
Dozator x1
USB kabel x1
Ručno x1
Potporna kopča x1
Vijci za montažu na zid x2
Posuda za kapanje x1
Lijevak x1
Ladica stražnjeg poklopca x1
Količina u kartonu: 9 kom/karton
Veličina glavnog kartona: 49x49x36 cm
Težina: 11,6 kg/karton
Napomene: baterije i USB adapter nisu uključeni u paket
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.