Video
Specifikacija
| Broj artikla: | DAZ08 |
| Veličina proizvoda: | 83X107X206mm |
| Napon: | DC 6V |
| Kapacitet: | 320 ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 0~45 mm |
| Glavni materijal: | ABS |
| Montaža: | Stolno računalo |
| Vrsta pumpe: | Opcionalno (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Napajanje od: | 4 kom AA baterije (nisu uključene) |
| Potvrda: | CE, ROHS, FCC |
| Pakiranje: | 1 kom/kutija u boji; 48 kom/karton |
| Veličina kutije u boji: | 105X80X230mm |
| Veličina kartona: | 47,5 x 49 x 43 cm |
| SZ/GZ: | 12,20/13,50 kg |
Često postavljana pitanja
P1: Proizvod je jeftin, je li kvaliteta zajamčena?
A1: Imamo više od 10 godina iskustva u proizvodnji i prodaji, a svi proizvodi imaju 12 mjeseci jamstva.
P2: Možemo li naručiti samo uzorke za testiranje prije narudžbe?
A2: Naravno, narudžba uzorka je prihvatljiva za nas.
P3: Kako obično šaljete robu? I koliko je vremena potrebno za dostavu?
A3: Za uzorke i male narudžbe, ekspresno, obično za 3-5 dana. Za velike narudžbe, ako vam je hitno potrebno, možemo robu poslati zrakoplovom. Ako želite uštedjeti na prijevozu, možemo je poslati morem, što traje oko 30-50 dana, ovisno o vašem odredištu.
P4: Prihvaćate li OEM i ODM?
A4: Da, možemo prilagoditi proizvode, etikete, paket.
P5: Kakav je postupak naručivanja prilagođenih proizvoda?
A5: Navedite specifikacije proizvoda ili specifične zahtjeve -- ponudu -- potvrdu ponude -- polog za plaćanje -- potvrdu proizvodnog crteža -- izradu alata za kalupe -- izradu uzorka -- potvrdu uzorka -- masovnu proizvodnju -- isporuku -- postprodajnu uslugu
P6: Ima li proizvod certifikat?
A6: Većina proizvoda koji nisu prilagođeni su certificirani i patentirani, a prilagođeni proizvodi mogu se certificirati prema zahtjevima kupaca.
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.