Veliki kapacitet: ovaj automatski dozator sredstva za dezinfekciju ruku ima veliki kapacitet od 1200 ml, pogodan za korištenje raznih dezinfekcijskih tekućina i sredstava za dezinfekciju ruku, za svakodnevnu i profesionalnu upotrebu, savršen za dom, hotele, bolnice ili druga javna mjesta.
Automatski senzorski rad: beskontaktni uređaj za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola te automatsko doziranje spreja, što omogućuje brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju, postižući optimalnu higijenu ruku.


| Broj artikla: | K9 Pro Dual |
| Veličina proizvoda: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 2-10 cm |
| Glasnoća zvuka: | Podesivo od 1 do 4 razine |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Montaža: | Zidni, stolni, tronožni stalak |
| Vrsta pumpe: | Opcionalno (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo |
| Potvrda: | CE, ROHS, FCC |
| Emitiranje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španjolski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, talijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindski, vijetnamski | |
| Dvostruki paket K9 Pro: | 1 kom/kutija u boji; 9 kom/karton |
| Kutija u jednoj boji uključuje: 1x dozator, 1x posudu za kapanje, 1x priručnik, 1x USB kabel, 2x zidna vijka. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Paket za stativ: | 1 kom/smeđa kutija; 20 kom/karton |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.