Veliki kapacitet: ovaj automatski dozator sredstva za dezinfekciju ruku ima veliki kapacitet od 1000 ml, pogodan za korištenje raznih dezinfekcijskih tekućina i sredstava za dezinfekciju ruku, za svakodnevnu i profesionalnu upotrebu, savršen za dom, hotele, bolnice ili druga javna mjesta.
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete učinkovito izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta poput ureda, hotela, bolnica, medicinskih ustanova, škola itd.

| Broj artikla: | F1307 s podnim stalkom |
| Veličina dozatora sapuna: | 120x120x260 mm |
| Boja dozatora sapuna: | Bijela |
| Kapacitet dozatora sapuna: | 1000 ml |
| Materijal dozatora sapuna: | 100% djevičanska ABS inženjerska plastika |
| Boca za doziranje sapuna: | Punjivo |
| Težina dozatora sapuna: | 0,90 kg |
| Napajanje od: | Baterija veličine 4*C ili adapter 110V/220V |
| Podni stalak: | Materijal pladnja: Metal s praškastim premazom Materijal cijevi: Aluminij s praškastim premazom Materijal baze stalka: Čelik s praškastim premazom |
| Vrsta pumpe: | Opcionalno (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Doziranje upotrebe: | 1-pumpa za tekućinu: 1 ml svaki put |
| 2-pumpa za pjenu: 0,8 ml svaki put | |
| Pumpa s 3 raspršivanja: 0,8 ml svaki put | |
| Potvrda: | CE, ROHS, FCC |
| Pakiranje: | 1 set/karton |
| Veličina kartona: | 36x34x20cm |
| SZ/GZ: | 5,6/6,2 kg |
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.