Video
Značajke:
Mjerenje temperature na velike udaljenosti: s visokokvalitetnim senzorom unutra, K9 Pro F termometar za tekući sapun može pratiti temperaturu do 3 m, vrlo pogodan za korištenje u javnim prostorima, poput škola, hotela, bolnica, trgovačkih centara itd.
Zidni stil: automatski dozator dezinfekcijskog sredstva za zidnu montažu dobro funkcionira u održavanju površine radne površine čistom i bez nereda.
Na baterije i punjiv: ovaj dozator alkoholnog sapuna napaja se AA ili 18650 baterijama, a može se napajati i adapterom. (Nije opremljen adapterom za punjenje i baterijama).
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli automatski dozator sapuna, možete učinkovito izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta poput ureda, hotela, bolnica, medicinskih ustanova, škola itd. Istovremeno mjeri temperaturu ruku i čela.


| Broj artikla: | K9 Pro F |
| Veličina proizvoda: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 3m |
| Glasnoća zvuka: | Podesivo od 1 do 4 razine |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Montaža: | Zidni, stolni, tronožni stalak |
| Vrsta pumpe: | Opcionalno (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo |
| Potvrda: | CE, ROHS, FCC |
| Emitiranje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španjolski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, talijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindski, vijetnamski | |
| Pakiranje: | 1 kom/kutija u boji; 9 kom/karton |
| Kutija boja uključuje: | Dozator x1, USB kabel x1, Priručnik x1, Kopča za potporu x1, Vijci za montažu na zid x2, Posuda za kapanje x1, Lijevak x1, Stražnji poklopac posude x1, Količina u kutiji: 9 kom/kartonVeličina glavnog kartona: 49x495x35 cmTežina: 11,6 kg/karton Napomene: baterije i USB adapter nisu uključeni u paket |
| Veličina kutije u boji: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Veličina kartona: | 49x495x35cm |
| SZ/GZ: | 9,45/11,60 kg |
| Broj artikla: | K9 Pro F |
| Veličina proizvoda: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 3m |
| Glasnoća zvuka: | Podesivo od 1 do 4 razine |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Montaža: | Zidni, stolni, tronožni stalak |
| Vrsta pumpe: | Opcionalno (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo |
| Potvrda: | CE, ROHS, FCC |
| Emitiranje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španjolski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, talijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindski, vijetnamski | |
| Pakiranje: | 1 kom/kutija u boji; 9 kom/karton |
| Kutija boja uključuje: | Dozator x1, USB kabel x1, Priručnik x1, Kopča za potporu x1, Vijci za montažu na zid x2, Posuda za kapanje x1, Lijevak x1, Stražnji poklopac posude x1, Količina u kutiji: 9 kom/kartonVeličina glavnog kartona: 49x495x35 cmTežina: 11,6 kg/karton Napomene: baterije i USB adapter nisu uključeni u paket |
| Veličina kutije u boji: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Veličina kartona: | 49x495x35cm |
| SZ/GZ: | 9,45/11,60 kg |
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.