Automatski senzorski rad: beskontaktni uređaj za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola te automatsko doziranje spreja, što omogućuje brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i postizanje optimalne higijene ruku.
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete učinkovito izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta poput ureda, hotela, bolnica, medicinskih ustanova, škola itd.
| Broj artikla: | DAZ-BOX s podnim stalkom |
| Veličina proizvoda: | 410x200x120mm |
| Boja: | Srebro |
| Kapacitet: | 2500 ml |
| Materijal: | Metal s završenim praškastim premazom |
| Vrijeme izdavanja: | 0,2-0,5 s |
| Udaljenost doziranja | 1,5-3 inča |
| Podni stalak: | Materijal pladnja: Metal s praškastim premazom Materijal cijevi: Aluminij s praškastim premazom Materijal baze stalka: Čelik s praškastim premazom |
| Vrsta pumpe: | Kap/Sprej/Pjena (opcionalno) |
| Električna opskrba 1: | Istosmjerna struja |
| Električna opskrba 2: | 4*C baterije veličine |
| Dugotrajan vijek trajanja baterije: | >30.000 ciklusa |
| Potvrda | CE, RoHS, FCC |
| Pakiranje: | 1 set/karton |
| Veličina kartona: | 47 x 36,5 x 39,5 cm |
| SZ/GZ: | 9,5/10,35 kg |




Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.