Video
Specifikacija
| Broj artikla: | DAZ-BOX |
| Veličina proizvoda: | 410x200x120mm |
| Boja: | Srebro |
| Kapacitet: | 2500 ml |
| Materijal: | Metal s završenim praškastim premazom |
| Vrijeme izdavanja: | 0,2-0,5 s |
| Udaljenost doziranja | 1,5-3 inča |
| Montaža: | Stolni/zidni/podni stalak |
| Vrsta pumpe: | Kap/Sprej/Pjena (opcionalno) |
| Električna opskrba 1: | Istosmjerna struja |
| Električna opskrba 2: | 4*C baterije veličine |
| Dugotrajan vijek trajanja baterije: | >30.000 ciklusa |
| Potvrda | CE, RoHS, FCC |
| Pakiranje: | 1 kom/smeđa kutija; 2 kom/karton |
| Veličina kartona: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| SZ/GZ: | 2,80/3,15 kg |
| Popis za pakiranje | |
| dispenzer | 1 |
| USB kabel | 1 |
| Priručnik | 1 |
| Potporna kopča | 1 |
| Vijci za montažu na zid | 2 |

Često postavljana pitanja
P: Možemo li naručiti samo uzorke za testiranje prije narudžbe?
O: Naravno, narudžba uzorka je prihvatljiva za nas.
P: Koju metodu plaćanja prihvaćate?
A: Standardni uvjeti: T/T unaprijed. Veliki iznos: L/C po viđenju.
Mali iznos poput naknada za uzorke: Paypal i Western Union.
P: Kako obično šaljete robu? I koliko je vremena potrebno za dostavu?
O: Za uzorke i male narudžbe, ekspresno, obično je potrebno 3-5 dana. Za velike narudžbe, ako vam je hitno potrebno, možemo robu poslati zrakoplovom. Ako želite uštedjeti na prijevozu, možemo je poslati morem, što traje oko 30-50 dana, ovisno o vašem odredištu.
P: Mogu li staviti naš logotip na proizvod i pakiranje? Kako bih to trebao učiniti?
O: Molimo vas da nam dostavite LOGO datoteke visoke rezolucije i zahtjeve, a mi ćemo vam izraditi crteže za potvrdu. Nakon što dobijemo vašu potvrdu, izradit ćemo 2-3 uzorka za ponovnu potvrdu.
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.