Video
Specifikacija
| Broj artikla: | K9 Pro Plus s Wifi-jem putem Tuya aplikacije |
| Veličina proizvoda: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 2-10 cm |
| Glasnoća zvuka: | Podesivo od 1 do 4 razine |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Montaža: | Zidni, stolni, tronožni stalak |
| Vrsta pumpe: | Opcionalno (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo |
| Potvrda: | CE, ROHS, FCC |
| Emitiranje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španjolski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, talijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindski, vijetnamski | |
| Pakiranje: | 1 kom/kutija u boji; 9 kom/karton |
| Kutija boja uključuje: | 1x dozator, 1x posuda za kapanje, 1x priručnik, 1x USB kabel, 2x zidna vijka. |
| Veličina kutije u boji: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Veličina kartona: | 49x495x36cm |
| SZ/GZ: | 9,45/11,60 kg |
| Prednosti: | |
| * Promjena jezika | * Podesivo doziranje |
| * Podesiva razina zvuka | * Zabilježite podatke mjerenja temperature |
| * Postavka kapaciteta | * Jedna aplikacija može kontrolirati više funkcija |

Automatski senzorski rad: ovaj beskontaktni dozator sredstva za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola te automatsko doziranje spreja, što omogućuje brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju, postižući optimalnu higijenu ruku.
Zidni stil: zidni dozator sapuna dobro funkcionira u održavanju radne površine čistom.
Na baterije i punjiv: ovaj dozator alkoholnog sapuna radi na baterije, a može se napajati i adapterom. (Nije opremljen adapterom za punjenje i baterijama)
Dostupan je Wifi: podržan je Tuya aplikacijom koju možete preuzeti na svoje mobilne telefone. Pomoću nje možete jednostavno i praktično upravljati svim funkcijama.
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.