Značajke
Automatski senzorski rad: beskontaktni uređaj za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola te automatsko doziranje spreja, što omogućuje brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju, postižući optimalnu higijenu ruku.
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete učinkovito izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta poput ureda, hotela, bolnica, medicinskih ustanova, škola itd.
Specifikacija
| Broj artikla: | F1307 |
| Veličina proizvoda: | 120x120x260 mm |
| Boja: | Bijela |
| Kapacitet: | 1000 ml |
| Materijal: | 100% djevičanska ABS inženjerska plastika |
| Boca: | Punjivo |
| Težina proizvoda: | 0,90 kg |
| Napajanje od: | 4 kom. baterija veličine C ili adapter 110V/220V * Baterije nisu uključene |
| Montaža: | Zidni/podni stalak |
| Vrsta pumpe: | Opcionalno (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Doziranje upotrebe: | 1-pumpa za tekućinu: 1 ml svaki put |
| 2-pumpa za pjenu: 0,8 ml svaki put | |
| Pumpa s 3 raspršivanja: 0,8 ml svaki put | |
| Potvrda: | CE, ROHS, FCC |
| Pakiranje: | 1 kom/smeđa kutija; 15 kom/karton |
| Veličina kartona: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| SZ/GZ: | 13,80/14,50 kg |
Popis za pakiranje:
Dozator x1
USB kabel x1
Ručno x1
Vijci za montažu na zid x2
Potporna kopča x 1
Napomene: baterije i USB adapter nisu uključeni u paket
Jamstvo kvalitete:
1. Svaki proizvodni proces pregledava naš QC tim
2. Kvalitetu osigurava profesionalni inženjer
3. Odobreni CE, FCC, ROHS certifikati i imaju vlastite patente
Služba za korisnike
1. Na vaš upit u vezi s našim proizvodima ili cijenom odgovorit ćemo vam u roku od 24 sata.
2. Kontinuirano obavještavati naše kupce o proizvodnom procesu i po potrebi pomagati u organizaciji inspekcije kvalitete.
3. Jednogodišnje jamstvo i odgovorna postprodajna usluga.
4. Profesionalni prodajni i inženjerski tim kako bi se osiguralo dobro iskustvo kupnje.
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.