| Veličina | 126,2*182,2*271,5 mm |
| Materijal | PP plastika |
| Boja | Bijela |
| Kapacitet | 1000 ml |
| Napajanje | AA/ 18650 baterije i USB električni uređaji |
| Uključi | dozator x1 |
| USB kabel x1 | |
| Ručno x1 | |
| Potporna kopča x1 | |
| Vijci za montažu na zid x2 | |
| Posuda za kapanje x1 | |
| Lijevak x1 | |
| Ladica stražnjeg poklopca x1 | |
| Količina u kartonu | 12 kom/karton |
| Veličina glavnog kartona | 57 × 44,5 × 33,5 cm |
| Težina | 12,2 kg/karton |
| Napomene | Baterije i USB adapter nisu uključeni u paket |


Značajke:
Automatski senzorski rad: beskontaktni dozator sapuna za dezinfekciju ruku dizajniran je za sredstvo za dezinfekciju ruku, gel ili alkohol, te omogućuje automatsko doziranje spreja, što omogućuje brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju.
Višestruki položaji: može se postaviti na radnu površinu, a također i montirati na zid ili tronožac, što je praktično za korištenje na različitim mjestima.
Na baterije i punjiv: ovaj dozator alkoholnog sapuna napaja se s 4 AA ili 2 18650 baterije, a može se napajati i putem USB-C kabela. (Nije opremljen adapterom za punjenje i baterijama)
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator, možete učinkovito izbjeći unakrsnu infekciju. Pogodno je za javna mjesta poput ureda, hotela, bolnica, medicinskih ustanova, škola itd.
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.