Veliki kapacitet: ovaj automatski dozator sredstva za dezinfekciju ruku ima veliki kapacitet od 1200 ml, pogodan za korištenje raznih dezinfekcijskih tekućina i sredstava za dezinfekciju ruku, za svakodnevnu i profesionalnu upotrebu, savršen za dom, hotele, bolnice ili druga javna mjesta.
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete učinkovito izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta poput ureda, hotela, bolnica, medicinskih ustanova, škola itd.
Automatski senzorski rad: beskontaktni uređaj za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola te automatsko doziranje spreja, što omogućuje brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju, postižući optimalnu higijenu ruku.


| Broj artikla: | K9 Pro Dual |
| Veličina proizvoda: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 2-10 cm |
| Glasnoća zvuka: | Podesivo od 1 do 4 razine |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Montaža: | Zidni, stolni, tronožni stalak |
| Vrsta pumpe: | Opcionalno (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo |
| Potvrda: | CE, ROHS, FCC |
| Emitiranje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španjolski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, talijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindski, vijetnamski | |
| Dvostruki paket K9 Pro: | 1 kom/kutija u boji; 9 kom/karton |
| Kutija u jednoj boji uključuje: 1x dozator, 1x posudu za kapanje, 1x priručnik, 1x USB kabel, 2x zidna vijka. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Paket podnog stalka: | 1 kom/smeđa kutija; 6 kom/karton |
| 62 x 22 x 36 cm | |
| 21/22 kg | |
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.