Automatski senzorski rad: beskontaktni uređaj za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola te automatsko doziranje spreja, što omogućuje brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i postizanje optimalne higijene ruku.
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete učinkovito izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta poput ureda, hotela, bolnica, medicinskih ustanova, škola itd.


| Broj artikla: | F18 |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 350 ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 2-10 cm |
| Glasnoća zvuka: | Podesivo od 1 do 4 razine |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Montaža: | Zidni, stolni, tronožni stalak |
| Vrsta pumpe: | Opcionalno (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 0℃-42℃(0℉-107,6℉) |
| Radna temperatura: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo (37,3-39 ℃) |
| Napajanje od: | AA baterija, 18650 baterija, električna baterija tipa C |
| Potvrda: | CE, ROHS, FCC |
| Emitiranje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španjolski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, talijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindski, vijetnamski | |
| Paket F18: | 1 kom/kutija u boji; 12 kom/karton |
| Kutija u jednoj boji uključuje: 1x dozator, 1x posudu za kapanje, 1x priručnik, 1x USB kabel, 2x zidna vijka. | |
| 14x14x30 cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Paket za stativ: | 1 kom/smeđa kutija; 20 kom/karton |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.