Automatski senzorski upravljan: beskontaktni stroj za dezinfekciju ruku dizajniran je zamaglicesredstvo za dezinfekciju ruku ili alkohol, te omogućuju automatsko doziranje spreja, što omogućuje brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i postizanjeesoptimalna higijena ruku.
Praktično i higijenski:jSamo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete učinkovito izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta poput ureda, hotela, bolnica, medicinskih ustanova, škola itd.






| Broj artikla: | F12 |
| Veličina proizvoda: | 126,2*18 m2,2*271,5 m |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1000 ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 2-10 cm |
| Glasnoća zvuka: | Podesivo od 1 do 4 razine |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Montaža: | Zidni, stolni, tronožni stalak |
| Vrsta pumpe: | Opcionalno (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 0℃-42℃(0℉-107,6℉) |
| Radna temperatura: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo (37,3-39 ℃) |
| Napajanje od: | AA baterija, 18650 baterija, električna baterija tipa C |
| Potvrda: | CE, ROHS, FCC |
| Emitiranje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španjolski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, talijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindski, vijetnamski | |
| Paket F12: | 1 kom/kutija u boji; 12 kom/karton |
| Kutija u jednoj boji uključuje: 1x dozator, 1x posudu za kapanje, 1x priručnik, 1x USB kabel, 2x zidna vijka. | |
| 14x14x30 cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Paket za stativ: | 1 kom/smeđa kutija; 20 kom/karton |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od svog osnutka, naša tvornica razvija vrhunske proizvode svjetske klase poštujući princip
kvaliteta na prvom mjestu. Naši proizvodi stekli su izvrstan ugled u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.